Hesabo background

شرایط استفاده از خدمات حسابو

شرایط استفاده از خدمات نرم افزار توسط کاربران
ما از شما میخواهیم که پیش از استفاده از خدمات این نرم افزار، شرایط زیر را به طور کامل و دقیق مطالعه نمایید بدیهی است تأیید این شرایط به منزله موافقت با کلیه تعهدات و حقوق مندرج در آن است.
حسابو نرم افزاری است که به کاربر ابزارهایی ارائه می دهد تا به صورت رایگان بر ساعات کار خود نظارت داشته، حقوق خالص خود را تجزیه و تحلیل و پیش بینی نموده و قبل از سررسید پرداخت حقوق، به بخشی از آن دسترسی داشته و تصویر بهتری از میزان درآمدی که دارند به دست آورند.
کلیه اصول و رویه‏‌های این نرم افزار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.
این نرم افزار بنا به درخواست کارفرما در اختیار کاربر قرار گرفته بنابراین هر گونه ادعا، ایراد یا اشکالی در خصوص عملکرد این نرم افزار از سوی کاربران باید به کارفرما منعکس شود.
کارفرما به منظور استفاده از خدمات این نرم افزار برای کاربر یک حساب کاربری تحت عنوان “حساب حسابو” ایجاد می کند.
بعد از ایجاد حساب کاربری، کارفرما می تواند قبل از سررسید پرداخت حقوق، اعتباری تحت عنوان مساعده به کاربر تخصیص دهد تا کاربر با استفاده از خدمات این نرم افزار، پیش از دریافت حقوق، تا سقف اعتبار تعیین شده نیازهای مالی خود را برطرف نماید. تعیین میزان اعتبار کاربر و اینکه تا چه میزان از حقوق ماهیانه را می تواند از طریق این نرم افزار برداشت نماید، در اختیار کارفرما می باشد.
با ارائه درخواست مساعده از سوی کاربر و ثبت موفقیت آمیز آن در نرم افزار، مبلغ مورد درخواست در صورت عدم وجود مانع، به حساب معرفی شده از سوی کاربر در مدت زمان مشخص شده واریز می گردد. کاربر می تواند در هنگام ثبت درخواست مبلغ مساعده و زمان واریز آن را مشخص نماید.
در صورت عدم واریز مساعده ظرف مدت مقرر، کاربر باید مراتب را به کارفرما اعلام تا در اسرع وقت نسبت به حل مشکل اقدام شود. با توجه به اینکه فرایند پرداخت از طریق بانک و اینترنت صورت می گیرد بدیهی است در بعضی مواقع ممکن است مشکلاتی در جهت پرداخت این وجوه وجود داشته باشد.
کاربر مکلف است بابت هر درخواست مساعده ای که ثبت می نماید، مبلغی تحت عنوان «حق اشتراک» پرداخت نماید. مبلغ حق اشتراک در زمان درخواست و پیش از تأیید نهایی درخواست به اطلاع کاربر می رسد و کاربر با علم و اطلاع از پرداخت این مبلغ نسبت به ثبت نهایی درخواست اقدام می نماید. مبلغ حق اشتراک از بابت ارائه خدمات بانکی و نرم افزاری اخذ می گردد و میزان و مبلغ آن ثابت بوده و ارتباطی به مقدار مساعده درخواستی ندارد.
کاربر به کارفرما اجازه می دهد که پیش از پرداخت حقوق ماهیانه، حق اشتراک و مساعده های پرداختی از طریق نرم افزار را از حقوق وی کسر نماید و طرح هر گونه ادعایی در این خصوص را از خود سلب و ساقط می نماید.
ملاک و مبنای کارفرما در کسر حق اشتراک و مساعده، گزارشی است که از نرم افزار اخذ می کند و کاربران با ورود به حساب کاربری خود می توانند از میزان آن مطلع شوند.
به منظور اطلاع کاربر از میزان اعتبار مصرفی و مساعده های دریافتی و حق اشتراک ، این اطلاعات در حساب کاربری آنها قرار گرفته و آنها با ورود به حساب کاربری خود می توانند به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند.
در صورتی که کاربر به گزارش اخذ شده از نرم افزار معترض باشد، می تواند مراتب را به کارفرما اعلام تا نسبت به بررسی و عنداللزوم اصلاح آن اقدام شود. همچنین در صورتی که مبلغ کسر شده از حقوق با صورتحساب قرارداده شده در حساب کاربری متفاوت باشد نیز کاربر می تواند فوراً اعتراض خود را به کارفرما اعلام نماید .
خدمات ارائه شده در این نرم افزار یک برنامه داوطلبانه است. کاربر اجباری به شرکت در این برنامه ندارند. در صورتی که بدون اطلاع و رضایت کاربر، حساب کاربری ایجاد شده است قبل از استفاده از خدمات نرم افزار، کاربر باید مراتب را به اطلاع کارفرما برساند تا نسبت به حذف حساب کاربری کاربر اقدام گردد. با این حال در صورتی که از خدمات نرم افزار استفاده کرده و از طریق این نرم افزار درخواستی به ثبت رسانده باشد، ثبت درخواست به منزله اعلام رضایت نسبت به کلیه شرایط نرم افزار و ساقط کننده هر گونه حق اعتراض بعدی می باشد.
کاربر باید یکی از حساب های بانکی خود را جهت اتصال به نرم افزار به کارفرما معرفی نماید. هر بار که درخواستی از سوی کاربر در نرم افزار ثبت می شود از کاربر درخواست می شود حساب بانکی مرتبط خود را برای دریافت پرداخت ها با یک رمز تأیید پیامکی که به تلفن همراه کاربر ارسال می شود تأیید نماید.
کاربر متعهد است در صورت تغییر حساب بانکی فوراً به کارفرمای خود اطلاع دهید. چرا که عدم اطلاع به موقع باعث ایجاد اختلال در ارائه خدمات می شود و مسئولیتی در این خصوص متوجه کارفرما نخواهد بود اگر عدم پرداخت یا تأخیر در پرداخت درخواست ها متوجه بانک عامل، یا مشکل اینترنت و مشکلاتی که خارج از حیطه اختیارات و توان حسابو است باشد، مسئولیتی متوجه کارفرما راجع به تأخیرات بعمل آمده یا عدم کارسازی مبالغ پرداختی نخواهد بود.
اگر درخواست های ارائه شده بنا به دلایلی منجر به پرداخت نشود و این مبالغ از اعتبار کاربر کاسته و در صورتحسابهای وی درج شده باشد بلافاصله از طریق نرم افزار باید مراتب را به اطلاع کارفرما برساند. تا اعتبار کاربر و صورتحساب ها اصلاح گردد.
کاربران رضایت می دهند که کارفرمای داده های شغلی مورد نیاز برای ارائه خدمات در نرم افزار به اشتراک بگذارد. این موارد شامل:
نام کاربر
شماره ملی کاربر
اطلاعات تماس کاربر (از جمله ایمیل و شماره تلفن همراه)
اطلاعات درآمد و شیفت کاری کاربر
سابقه اشتغال کاربر
دستمزد ناخالص و خالص کاربر
اطلاعات حساب بانکی شما (به منظور تسهیل پرداخت ها)
هر گونه داده مرتبط دیگری که توسط کارفرمای شما به اشتراک گذاشته شده است
در صورتی که نسبت به حساب کاربر فعالیت های کلاهبرداری یا مشکوکی صورت گرفته باشد، کارفرماحق دارد دسترسی کاربر به حساب کاربری را تعلیق، تعویق یا خاتمه دهد.
اطلاعات کاربران به جز با تنظیم کننده ها برای بهبود خدمات نرم افزار و ارائه دهندگان خدمات نرم افزار که برای ارائه خدمات ضروری هستند، به اشتراک گذاشته نمی شود.
کاربر می تواند برخی از اطلاعات یا محتوا را مستقیماً از طریق تکمیل پروفایل حساب کاربری خود وارد نرم افزار نماید. هر گونه اطلاعاتی که در هر یک از قسمت های نرم افزار ثبت شود به منظور بهبود سیستم و/یا سایر اهدافی که کمک به ارتقای سیستم می کند استفاده می شود.
کارفرما از طریق این نرم افزار مکلف به رازداری و محافظت از داده‌ها وحفظ حریم خصوصی کاربر است
به کاربر اطلاع داده شد که فقط می تواند از طریق اینترنت و بستر الکترونیکی (به عنوان مثال، از طریق ایمیل، اعلان درون برنامه‌ای یا دستگاه تلفن همراه) از مزایای خدمات این نرم افزار استفاده نمایند و کاربر با پذیرش این شروط موافقت کامل خود را با دریافت الکترونیکی پیام ها اعلام نمود.
کاربر برای استفاده از خدمات نرم افزار باید بدون VPN به اینترنت متصل شود.
کاربر می تواند اطلاعات حساب خود را از طریق ویرایش اطلاعات در نرم افزار به روزرسانی نماید.
کاربر موافقت خود را با دریافت SMS و تماس‌های تلفنی (شامل صدای از پیش ضبط‌شده و مصنوعی و شماره‌گیری خودکار) را از طریق نرم افزار اعلام نمود کاربر ضمناً تأیید نمود که شماره تلفنی که در نرم افزار وارد نموده شماره تماس اوست.
کاربر موافقت می کند در صورت تغییر اطلاعات از جمله شماره های تماس، نسبت به تغییر آن در نرم افزار اقدام نماید. ممکن است برای ارسال چنین پیام های تلفنی، پیامک ها، ایمیل ها از ابزاری استفاده گردد که کاربر متحمل هزینه های استاندارد و متعارف گردد که بدینوسیله کاربر موافقت خود را با این هزینه های استاندارد اعلام می نماید.
در صورتی که کاربر گمان میکند هر یک از اطلاعات حساب وی، از جمله اطلاعات ورود به سیستم، در معرض خطر قرار گرفته است، یا اینکه شخص دیگری از طریق راه های دیگر به حساب کاربری وی دسترسی دارد، باید فوراً نسبت به تغییر رمز ورود اقدام یا از طریق نرم افزار مراتب را به ادمین اعلام نماید. کاربر تنها فردی است که قادر است از طریق فرآیند تایید 2 مرحله ای ارائه شده به شماره تلفن شخصی به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کند، هر ورود و هر خدمت ارائه شده باید با فرآیند تایید 2 مرحله ای پردازش شود.
کاربر متعهد می گردد که نسبت به استرداد مبالغ و وجوهی که من غیر حق ویا مازاد بر حق، در اثر بروز خطای سیستمی، جرایم رایانه ای و تمام شدن اعتبار وی و … دریافت داشته را به حساب کارفرما بازگرداند بدیهی است عدم واریز به موقع وجه منجر به قطع خدمات نرم افزار به کاربر خواهد بود.
کارفرما حق دارد به صورت یکطرفه و بدون اطلاع قبلی کاربر، نسبت به تعلیق، قطع حساب کاربری کاربر، اقدام نماید.

کنترل حقوق در دستان توست

با امکان برداشت روزانه حقوق توسط حسابو، علاوه بر کنترل حقوق و هزینه‌ها، سلامت مالی را هم به‌دست بیاور