Hesabo background
Hesabo background
Hesabo background
34 درصد افزایش رضایت شغلی

کارمندان در فاصله دریافت حقوق‌های آخر ماه، نیازهای مالی شدیدی پیدا می‌کنند.

خدمات پزشکی، هزینه‌های روزمره، پرداخت اقساط، موعد پرداخت وجه چک و… به همه این موارد باید هزینه‌های غیر قابل پیش بینی هم اضافه کرد که باعث برهم خوردن برنامه‌ریزی و سلامت مالی و در نتیجه بالا رفتن استرس‌های روانی می‌شود.

لذت دریافت حقوق روزانه

خبر خوب اینکه: "حسابو" این امکان فوق‌العاده را برای کارمندان و کارکنان فراهم آورده و آنها می‌توانند حقوق ماهانه خود را به صورت روزانه و یا در هر مقطع زمانی که تمایل داشته باشند دریافت کنند.

جهت دریافت خدمات لطفا فرم درخواست دمو را تکمیل کنید

ادامه
hesabo
علیرضا قپانوری
کارشناس فروش

«ساعت 12 شب یه مشکل فنی برای ماشینم پیش اومد. مجبور شدم تا برای حمل ماشینم بگم جرثقیل بیاد. پول کمی داشتم. همونجا از اپلیکیشن حسابو استفاده کردم و بین 5 تا 10 دقیقه پول به حسابم اومد. اگه حسابو نبود، با خانواده و دوست و آشنا باید تماس می‌گرفتم و ازشون پول قرض می‌کردم.»

hesabo
علیرضا عسگری
سرپرست شعبه - خودرو 45

«اپلیکیشن حسابو طراحی شده تا اگه کارمندی درخواست مبلغی داشت، بدون گذروندن پروسه سخت درخواست از بخش مالی شرکت برای مساعده، بتونه از حقوق خودش استفاده کنه. این کار فقط با فشردن یه کلیک از حسابو انجام می‌شه و مبلغ درخواستی سریع واریز می‌شه.»

hesabo
حامد رحیمی
کارشناس ارشد (عملیات C2B) - خودرو 45

« اپلیکیشن حسابو با شرکت ما قرارداد داره. ما به‌صورت آنلاین میتونیم مساعده برداشت کنیم. قبل از حسابو برای گرفتن مساعده باید وارد فرآیند اداری می‌شدیم که خیلی زمان می‌برد.»

Hesabo Benefits
1

کاهش استرس مالی کارمندان

در طول ماه، برهم خوردن سلامت مالی و بالا رفتن هزینه‌ها برای کارمندان، از طرفی باعث افزایش نگرانی آنها می‌شود و از سوی دیگر راندمان کاری آنها را پایین می‌آورد. فراهم آوردن امکان برداشت روزانه حقوق توسط حسابو، کنترل مالی و رضایتمندی را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

Hesabo Benefits
hesabo
hesabo faq

سوالات متداول

حسابو چیست؟

حسابو، خدمات مدرن پرداخت روزانه حقوق است. به کمک حسابو دیگر نیازی به صبر کردن تا انتهای ماه برای دریافت حقوق ها نیست. شما در هر زمان که مایل به استفاده از حقوقتان باشید، می‌توانید از درآمد خودتان حتی پیش از سررسید پرداخت حقوق‌ها، برداشت کنید و آن را طبق خواست خودتان استفاده نمایید.

چه زمان‌هایی امکان استفاده از حسابو رو دارم؟

شما میتوانید ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، حتی روزهای تعطیل از خدمات حسابو استفاده کنید.

حسابو به چه صورتی شارژ میشه؟

شارژ حسابو بر اساس کارکرد خود شماست. هر روزی که در محل کار حاضر می‌شوید به میزان اعتباری که بر اساس حقوق شما برایتان مشخص شده است، کیف پول شما در حسابو شارژ شده و هر زمان مایل باشید می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل نمایید.

درخواستی که ثبت میکنم به کدوم حسابم واریز میشه؟

درخواست‌های شما به حساب مربوط به حقوق شما که از سوی کارفرما معرفی شده است، واریز می‌شود.

چرا به جای مساعده، حقوق خودم رو از حسابو دریافت کنم؟

۱- به‌دلیل سریعتر بودن فرآیند دریافت مبلغ در مواقع اضطراری ۲- ساده شدن امکان دسترسی به حقوق ماهیانه بدون ورود به پروسه درخواست و تایید مساعده

کنترل حقوق در دستان توست

با امکان برداشت روزانه حقوق توسط حسابو، علاوه بر کنترل حقوق و هزینه‌ها، سلامت مالی را هم به‌دست بیاور