Hesabo background
Hesabo background
Hesabo background
34 درصد افزایش رضایت شغلی

کارمندان در فاصله دریافت حقوق‌های آخر ماه، نیازهای مالی شدیدی پیدا می‌کنند.

خدمات پزشکی، هزینه‌های روزمره، پرداخت اقساط، موعد پرداخت وجه چک و… به همه این موارد باید هزینه‌های غیر قابل پیش بینی هم اضافه کرد که باعث برهم خوردن برنامه‌ریزی و سلامت مالی و در نتیجه بالا رفتن استرس‌های روانی می‌شود.

درخواست دمو

چنانچه برای ارزیابی خدمات و اطلاع از نحوه کارکرد پنل، نیاز به استفاده از دمو را دارید لطفا فرم مقابل را تکمیل کرده و گزینه «ادامه» را بفشارید.

ادامه
hesabo
بهزاد اوسطی
آرمین پلاستیک - راننده لیفتراک

«من در این مدت که نیاز به پول داشتم از حسابو درخواست دادم و خیلی راضی هستم چون به جای درخواست کمک و قرض گرفتن از دیگران، حقوق خودم رو استفاده می‌کنم. اوایل فکر نمی‌کردم حسابو برامون مهم بشه اما بعد متوجه شدم چقدر امکانات این نرم‌افزار خوب و به‌درد بخوره.»

hesabo
محمد سنگاری
خودرو ۴۵ - کارشناس ارشد منابع انسانی

«بعد از همکاری با حسابو، در زمینه جذب و نگه‌داشت کارکنان، کار ما راحت‌تر شده. برای شرکت‌ بزرگی مثل ما که حدود ۲۵۰ نفر نیرو داریم و در حال رشد هستیم، حسابو، حجم کاری ما و زمان دریافت پول رو کمتر کرده و برای گرفتن مساعده مشکلات قبل رو نداریم. »

hesabo
حمیدرضا میرمهدی
آما - خزانه‌دار

«با حسابو مراجعه پرسنل به واحد ما خیلی کم شده چرا که راحت تونستن وارد سیستم بشن و مبلغ درخواستیشون رو برداشت کنن. در مقایسه با روش مساعده سنتی، قطعا حسابو روش بهتری داره، حجم پروسه‌های بانکی و ارائه چک از طرف ما خیلی کم شده.»

Hesabo Benefits
1

کاهش استرس مالی کارمندان

در طول ماه، برهم خوردن سلامت مالی و بالا رفتن هزینه‌ها برای کارمندان، از طرفی باعث افزایش نگرانی آنها می‌شود و از سوی دیگر راندمان کاری آنها را پایین می‌آورد. فراهم آوردن امکان برداشت روزانه حقوق توسط حسابو، کنترل مالی و رضایتمندی را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

Hesabo Benefits
hesabo
hesabo faq

سوالات متداول

حسابو چیست؟

حسابو، خدمات مدرن پرداخت روزانه حقوق است. به کمک حسابو دیگر نیازی به صبر کردن تا انتهای ماه برای دریافت حقوق ها نیست. شما در هر زمان که مایل به استفاده از حقوقتان باشید، می‌توانید از درآمد خودتان حتی پیش از سررسید پرداخت حقوق‌ها، برداشت کنید و آن را طبق خواست خودتان استفاده نمایید.

چه زمان‌هایی امکان استفاده از حسابو رو دارم؟

شما میتوانید ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، حتی روزهای تعطیل از خدمات حسابو استفاده کنید.

حسابو به چه صورتی شارژ میشه؟

شارژ حسابو بر اساس کارکرد خود شماست. هر روزی که در محل کار حاضر می‌شوید به میزان اعتباری که بر اساس حقوق شما برایتان مشخص شده است، کیف پول شما در حسابو شارژ شده و هر زمان مایل باشید می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل نمایید.

درخواستی که ثبت میکنم به کدوم حسابم واریز میشه؟

درخواست‌های شما به حساب مربوط به حقوق شما که از سوی کارفرما معرفی شده است، واریز می‌شود.

چرا به جای مساعده، حقوق خودم رو از حسابو دریافت کنم؟

۱- به‌دلیل سریعتر بودن فرآیند دریافت مبلغ در مواقع اضطراری ۲- ساده شدن امکان دسترسی به حقوق ماهیانه بدون ورود به پروسه درخواست و تایید مساعده

کنترل حقوق در دستان توست

با امکان برداشت روزانه حقوق توسط حسابو، علاوه بر کنترل حقوق و هزینه‌ها، سلامت مالی را هم به‌دست بیاور