Hesabo background

سوالات متداول

hesabo
حسابو چیست؟

حسابو، خدمات مدرن پرداخت روزانه حقوق است. به کمک حسابو میتوانید حقوق و مساعده کارمندان خود را بدون مشکل پرداخت نمایید.

حسابو چه مزیتی برای من داره؟

۱- هزینه‌ای به شمل تحمیل نمی‌کند. ۲- تاثیری بر جریان نقدی شرکت ندارد. (بودجه توسط حسابو تامین می‌شود) ۳- نیروی کاری خود را مشتاق و راضی نگه می‌دارید. ۴- امکانات دیگری مثل داشبورد دقیق منابع انسانی و سیستم آنلاین برای حضور و غیاب کارمندان فراهم می‌کند.

پشتیبانی چطور انجام میشه؟

شخص پشتیبان، از طرف شما به شرکت حسابو معرفی می‌شود. تمامی خدمات پشتیبانی کارمندان شما به عهده شخص معرفی شده است و او تنها فردی‌ست که میتواند به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشد.

چطور میتونم این سرویس رو فعال کنم؟

درخواست خود را به حسابو اعلام می کنید تا فرآیند فعالسازی سرویس صورت گیرد.

فعالسازی سرویس پرداخت حقوق هزینه‌ای داره؟

خیر هیچ هزینه‌ای برای شما نداره

چه کمکی به کارمندای من میکنه و چه تاثیری داره؟

۱- کارمندان راحت و بدون طی کردن فرآیند اداری می‌توانند مساعده دریافت کنند. ۲- در مواقع ضروری و در کمترین زمان ممکن نیاز مالی شما را رفع می‌کند. ۳- کارمندان از کارفرما بابت فعالسازی این سرویس و ایجاد رفاه مالی رضایت بالایی خواهند داشت.

آیا امنیت حساب‌ها به خطر نمیفته؟

حسابو هیچگونه دسترسی به حساب شما نخواهد داشت و آن دسته از مشخصات و اطلاعات حساب شما که صرفا امکان واریز وجه را به حسابو می‌دهد، در سیستم ثبت می‌شود. بنابر این با استفاده از خدمات حسابو به هیچ وجه هیچ خطری برای حساب و اطلاعات بانکی شما به وجود نخواهد آمد.

آیا مدیریت این سیستم با منه؟ دائم باید بررسیش کنم؟

خیر، شما میتونید یک نفر را به عنوان ادمین یا شخص رابط با حسابو مشخص کنید تا تمامی نیازهای موارد مربوط به کارمندان را مدیریت کند

نحوه تسویه با حسابو به چه صورتیه؟

در انتهای هر ماه مالی، فاکتور مبالغی که از طرف حسابو به کارمندان شما پرداخت شده، با جزییات برای شما ارسال می‌کنیم و شما این مبالغ را با حسابو تسویه می‌کنید.

اگه کارمند جدیدی استخدام شد چطور باید این سیستم رو برای او فعال کنم؟

پنل مدیریتی منابع انسانی در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد. شخص کارفرما یا نماینده شرکت می‌توانند اطلاعات کارمند جدید را به راحتی وارد نمایند.

کنترل حقوق در دستان توست

با امکان برداشت روزانه حقوق توسط حسابو، علاوه بر کنترل حقوق و هزینه‌ها، سلامت مالی را هم به‌دست بیاور